TemosAtsakingas/vykdantis asmuo (vardas, pavardė, pareigos)ĮstaigaKontaktaiDarbo stažas einamose pareigose
1 Teisės aktų projektų antikorupcinis vertinimas Violeta Kosmačaitė,
tyrėja
Ieva Bučinskienė,
patarėja
VTEK violetak@vtek.lt, (8) 647 17613

ieva@vtek.lt, (8) 647 17598
nuo 2017-08-01

nuo 2017-03-01
2 Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymas Violeta Kosmačaitė,
tyrėja
Tomas Čaplinskas,
vyresnysis patarėjas
VTEK violetak@vtek.lt, (8) 647 17613

tomas@vtek.lt, (8) 647 17595
nuo 2017-08-01

nuo 2016-03-21
3 Korupcijos prevencijos programų ir planų rengimas Artūras Paliušis,
patarėjas
Evelina Matulaitienė,
vyresnioji patarėja
VTEK arturas@vtek.lt, (8) 647 17609

evelina@vtek.lt, (8) 646 93149
nuo 2015-02-17

nuo 2017-03-01
4 Antikorupcinis visuomenės švietimas ir informavimas Artūras Paliušis,
patarėjas
Evelina Matulaitienė,
vyresnioji patarėja
VTEK arturas@vtek.lt, (8) 647 17609

evelina@vtek.lt, (8) 646 93149
nuo 2015-02-17

nuo 2017-03-01
5 Informacijos apie asmenis, siekiančius eiti ar einančius pareigas valstybės ar savivaldybės įstaigoje ar įmonėje, taip pat asmenis, kuriuos į pareigas ES ar tarptautinėse institucijose teikia Lietuvos Respublika surinkimas Jolanta Tamolienė,
archyvarė ir personalo specialistė
Violeta Valužytė,
administratorė sekretorė
VTEK jolanta@vtek.lt, (8) 647 17536

violeta@vtek.lt, (8 5) 212 4396
nuo 2017-07-03

nuo 2017-05-09
6 Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ar savivaldybės įstaigoje Areta Miškinienė,
skyriaus vedėja
Evelina Matulaitienė,
vyresnioji patarėja
VTEK areta@vtek.lt, (8) 647 17615

evelina@vtek.lt, (8) 646 93149
nuo 2015-02-17

nuo 2017-03-01

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96