- Buvusio VĮ „Tauragės regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojo-vyriausiojo inžinieriaus S.Būrės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar buvęs VĮ „Tauragės regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojas-vyriausiasis inžinierius Stasys Būrė (dabar – VĮ „Kelių priežiūra“ Tauragės padalinio direktoriaus pavaduotojas) nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus, vengti interesų konflikto, o jam kilus nusišalinti bei priimti interesų konfliktą keliančias dovanas ar paslaugas.

Tyrimas atliktas tuometės VĮ „Tauragės regiono keliai“ pranešimo pagrindu. Esą, 2016 m. gegužę S.Būrė, laikinai eidamas šios įmonės direktoriaus pareigas, pasirašė daugiau nei 12 tūkst. vertės sutartį su UAB „Viacon Baltic“ dėl kelių įrangos pirkimo. O po dviejų savaičių jis sudalyvavo šios bendrovės, esą, organizuotoje ir jos finansuotoje poilsinėje-pramoginėje kelionėje į Suomiją.

 

- Buvusios Trakų rajono savivaldybės politikės N.Lisevičienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar buvusi Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Nijolė Lisevičienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo pasibaigus valstybinei tarnybai vienerius metus atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims toje institucijoje, kurioje buvo paskutinius metus dirbta.

Tyrimas atliktas Specialiųjų tyrimų tarnybos pranešimo pagrindu. Teigta, kad buvusi savivaldybės tarybos narė, atstovaudama VšĮ „Trakų švietimo centras“, 2017 m. rugpjūtį-rugsėjį pasirašė sutartį ir du susitarimus su Trakų rajono savivaldybės administracija.

 

- Nagrinės gautus pranešimus

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 

Posėdžio pradžia – 10 val. Numatoma trukmė – apie 3,5 val. (galima trumpa pertrauka). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius)

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386
Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96