- Seimo nario A.Ažubalio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Seimo narys Audronius Ažubalis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimą VTEK atliko žurnalisto kreipimosi pagrindu. Esą, A.Ažubalis galbūt pavėluotai papildė savo privačių interesų deklaraciją duomenimis apie 2017 m. sudarytus sandorius. VTEK savo ruožtu pastebėjo, kad politikas nėra deklaravęs savo sutuoktinės antrosios darbovietės.

 

- VRK narės O.Kilkinovos elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narė Olga Kilkinova nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas privataus asmens pranešimo pagrindu. Tirtos aplinkybės, kai O.Kilkinova galbūt pavėluotai deklaravo duomenis, jog eina VRK narės pareigas.

 

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio

 

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 

Posėdžio pradžia – 10 val. Numatoma trukmė – apie 3,5 val. (galima trumpa pertrauka). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius)

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386
Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96