- Palangos miesto savivaldybės tarybos narės E.Kuznecovos elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Elena Kuznecova nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

VTEK tyrė aplinkybes, kai E.Kuznecova, galbūt nenusišalino 2015 m. rugsėjį vykusiame savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje, svarstant su šalto vandens normų nustatymu susijusį klausimą, kai politikė ir jos sutuoktinis yra UAB „Palangos vandenys“ akcininkai.

 

- VšĮ “Investuok Lietuvoje” generalinio direktoriaus M.Katino ir buvusio KTU Finansų katedros vedėjo R.Krušinsko elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar VšĮ Kauno technologijos universiteto (KTU) tarybos narys Mantas Katinas ir buvęs Finansų katedros vedėjas Rytis Krušinskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimai atlikti gauto pranešimo pagrindu. VTEK aiškinosi, ar R.Krušinskas, būdamas KTU Finansų katedros vedėju, savo privačių interesų deklaracijoje tinkamai ir laiku nurodė duomenis, kad KTU taip pat eina ir senato pirmininko pareigas. Pirminiais duomenimis, M.Katinas yra pateikęs privačių interesų deklaraciją kaip VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius, tačiau jos galbūt nepatikslino, kai tapo KTU tarybos nariu.

Tyrimai atlikti gauto pranešimo pagrindu.

 

- Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento R.Dargio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis turi pareigą deklaruoti privačius interesus, taigi – ir privačių interesų deklaracijoje nurodyti, jog eina VšĮ „Kauno technologijos universitetas“ tarybos nario pareigas.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu.

 

- Lazdijų rajono savivaldybės mero A.Margelio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų tinkamai ir laiku deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, meras savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė narystės asociacijoje – Nepartinis judėjimas „Pirmyn! Kartu mes galime“, nors iš viešai skelbiamos informacijos matyti, kad A.Margelis galbūt yra šios asociacijos narys ir pirmininkas.

 

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 

Posėdžio pradžia – 10 val. Numatoma trukmė – apie 4,5 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386
Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96