- Karoliniškių poliklinikos direktorės J. Kutkauskienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar VšĮ „Karoliniškių poliklinikos“ direktorė Jelena Kutkauskienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo ir žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos pagrindu. Esą, VšĮ „Karoliniškių poliklinika“ nuolat perka prekes ir paslaugas iš bendrovės, kuriai vadovauja J.Kutkauskienės sutuoktinis.

- Viešojo saugumo tarnybos pareigūno S. Survilos elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Viešojo saugumo tarnybos Vilniaus dalinio Tarnybos organizavimo skyriaus vyresnysis specialistas Sandrius Survila nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, S. Survila nustatyta tvarka ir terminais nedeklaravo duomenų apie artimus asmenis, dėl kurių jam gali (galėjo) kilti interesų konfliktas. Teigta, jog S.Survila savo privačių interesų deklaracijoje taip pat galbūt nenurodė duomenų apie ryšius su juridiniais asmenimis. Esą, minėtuosius duomenis S. Survila deklaravo 2014 m., tačiau 2016 m. patikslino deklaraciją, kurioje atitinkamos informacijos neliko, nors, pasak pareiškėjų, šie ryšiai iki šiol egzistuoja.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 4 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius). Informacija žiniasklaidai bus teikiama ne anksčiau, nei 14.00 val.

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti