- Nacionalinio kraujo centro direktorės pareigas laikinai einančios I. Klangauskienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ (NKC) direktorės pareigas laikinai einanti Teisės ir valdymo skyriaus vedėja Ignė Klangauskienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

VTEK tyrė aplinkybes, kai I. Klangauskienė galbūt nesilaikė nustatyto termino privačių interesų deklaracijai pateikti, kai buvo paskirta laikinai eiti NKC direktorės pareigas. Taip pat tirtos aplinkybės, kai ji galbūt nedeklaravo dalyvavimo NKC viešojo pirkimo komisijos darbe. Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu.

- Buvusios SADM kanclerės D. Juozapavičienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar buvusi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kanclerė Danguolė Juozapavičienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Jame teigta, kad D. Juozapavičienė galbūt nedeklaravo savo sutuoktinio darbovietės, nors tokią pareigą numato VPIDVTĮ. Taip pat aiškintasi dėl aplinkybių, kai kanclerė galbūt nedeklaravo jos sutuoktinio vykdomos individualios veiklos.

- Dviejų Vilniaus miesto nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos narių elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Vilniaus miesto nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos (NKPVT) nariai Irena Kliobavičiūtė ir Robertas Zilinskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus ir vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Esą, 2017 m. balandį ir 2017 m. birželį I. Kliobavičiūtė ir R. Zilinskas dalyvavo Vilniaus miesto NKPVT posėdžiuose priimant su Vilniaus Šv. Jokūbo ligoninės pastatų kompleksu susijusius sprendimus. Esą, I. Kliobavičiūtei galimas interesų konfliktas kyla dėl jos einamų architektės pareigų UAB „Senojo miesto architektai“, kuri parengė Šv. Jokūbo ligoninės pastatų komplekso teritorijos detaliojo plano sprendinių koregavimą, o R. Zilinskas, esą, priimamais sprendimais galėjo būti suinteresuotas, kadangi minėtoje bendrovėje dirba (arba dirbo) jo brolis ir sūnus.

- UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriaus K. Kazlausko elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar UAB „Mažeikių vandenys“ direktorius Kęstutis Kazlauskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

VTEK tyrė aplinkybes, kai K. Kazlauskas, pradėjęs eiti direktoriaus pareigas minėtoje bendrovėje, galbūt vėlavo pateikti privačių interesų deklaraciją.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 3 val. Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius). Informacija žiniasklaidai bus teikiama ne anksčiau, nei 14.00 val.

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti