- Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorės pareigas laikinai einančios V. Lesauskienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorės pareigas laikinai einančios Vidos Lesauskienės elgesį.

VTEK tyrė, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, pradėjusi laikinai vadovauti gimnazijai, V.Lesauskienė nepateikė privačių interesų deklaracijos.

- Panevėžio rajono švietimo centro direktorės J. Vaitiekūnienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Panevėžio rajono švietimo centro direktorės Jurgitos Vaitiekūnienės elgesį.

VTEK tyrė, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti privačioms grupėms ar asmenims ir ginti jų interesų valstybės ar savivaldybių institucijose.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, J. Vaitiekūnienė valstybės ar savivaldybių institucijose galbūt atstovavo asociacijos „Papasakok plačiauׅ“ interesams.

- Buvusio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus A. Vaitkaus elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins buvusio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus elgesį.

VTEK tyrimą atliko išnagrinėjusi gautą pranešimą. Aiškintasi, ar A. Vaitkus nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų deklaruoti privačius interesus.

Pranešime keltas klausimas, ar A. Vaitkus neturėjo savo privačių interesų deklaracijoje nurodyti asmenų, kurie, esą, paaukojo lėšų politiniam sąrašui, su kuriuo A. Vaitkus kandidatavo į Klaipėdos miesto mero pareigas, ir kurie yra tiesiogiai susiję su komercinių interesų Klaipėdos uoste turinčiomis įmonėmis.

Taip pat VTEK tyrė aplinkybes, kai, pradėjęs eiti KVJUD generalinio direktoriaus pareigas, A.Vaitkus galbūt nepateikė privačių interesų deklaracijos įstatyme nustatyta tvarka ir terminais.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus.

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 4,5 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti