- VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojos J. Sąlygienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojos Jolantos Sąlygienės elgesį.

VTEK pradėjo tyrimą savo iniciatyva, patikrinusi J. Sąlygienės privačių interesų deklaracijas. Tirta, ar gydytoja nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus. VTEK aiškinosi, ar J.Sąlygienė tinkamai deklaravo ryšius su juridiniais asmenimis ir sudarytus sandorius, kuriuos savo privačių interesų deklaracijoje yra nurodęs jos sutuoktinis.

VPIDVTĮ įpareigoja deklaruojantįjį privačių interesų deklaracijoje nurodyti ne tik savo, bet ir savo sutuoktinio, sugyventinio ar partnerio deklaruotinus duomenis.

 

- Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus P. Poderskio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Povilo Poderskio elgesį.

Tirta, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo naudotis valstybės ar savivaldybių valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.

Tyrimas buvo pradėtas viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos pagrindu, esą, P. Poderskis užfiksuotas tarnybiniu automobiliu vykstantis iš namų į darbą.

 

- Buvusio Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario A. Lankausko elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins buvusio Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Alfredo Lankausko elgesį.

Tirta, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Gautame pranešime buvo nurodyta, kad A. Lankauskas privačių interesų deklaracijoje nenurodė duomenų apie narystę Šiaulių miesto „Lions“ klube.

 

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 

Posėdžio pradžia – 13 val. Numatoma trukmė – apie 2,5 val. Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti