- Šeduvos globos namų direktorės A. Brazienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Šeduvos globos namų direktorės Andželos Brazienės elgesį. Tirta, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti bei naudotis ir leisti naudotis valstybės ar savivaldybių valdomu turtu ne tarnybinei veiklai. Taip pat vertinta, ar A. Brazienė nenusižengė minėtojo teisės akto reikalavimams vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas atliktas nepritarus Radviliškio rajono savivaldybės administracijos atlikto tyrimo išvadai. VTEK tyrė informaciją, esą A. Brazienė tarnybiniu automobiliu galbūt vyksta iš namų į darbą ir atgal. Taip pat vertintos aplinkybės, kai Šeduvos globos namų direktorė išleido įsakymą dėl tarnybinio automobilio saugojimo vietos, kuriuo galbūt sudarė galimybes įstaigai priklausančiu tarnybiniu automobiliu naudotis ne tik tarnybos tikslais.

- Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo V. Andrejevo elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus Vitalijaus Andrejevo elgesį. Tirta, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktos informacijos pagrindu. VTEK aiškinosi aplinkybes, kai V. Andrejevas galbūt nustatytais terminais ir tvarka nedeklaravo duomenų apie savo, kaip eksperto, dalyvavimą vykdant viešojo pirkimo procedūras.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 3,5 val. Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti