- Trakų rajono savivaldybės merės E. Rudelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės elgesį. Tirta, ar politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus bei vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. VTEK aiškinosi aplinkybes, kai 2018 m. vasarį E.Rudelienė galbūt nenusišalino Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstant ir priimant sprendimą, susijusį su švietimo įstaigų, įskaitant ir Lentvario M. Šimelionio gimnazijos, direktorių pareiginėmis algomis. Esą, politikė ir minėtosios gimnazijos vadovas tuo metu buvo nekilnojamojo turto bendrasavininkiai – taigi sprendimų dėl jo priėmimas merei galbūt galėjo sukelti interesų konfliktą. VTEK taip pat aiškinosi aplinkybes, ar E. Rudelienė nepateko į interesų konfliktą, kai sprendė klausimus dėl tuomečio gimnazijos direktoriaus kasmetinių atostogų.

- Trijų Kauno klinikų darbuotojų elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins trijų Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų darbuotojų elgesį: Informacinių technologijų tarnybos ESM tinklų skyriaus vedėjo Evaldo Bačiulio, Statybos, remonto ir eksploatavimo tarnybos vadovo Nerijaus Beigos, Medicininės technikos tarnybos vadovo Algirdo Česnavičiaus.

Aiškintasi, ar jie nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus dalyvaujant viešųjų pirkimų procedūrose. Tyrimus VTEK atliko nepritarusi Kauno klinikų atlikto tyrimo išvadoms.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 4 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius)

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti