- Trijų sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų elgesį galbūt laiku ir tinkamai nedeklaruojant privačių interesų

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos viešųjų pirkimų specialistės Irenos Šichovcovienės ir vyresniosios viešųjų pirkimų specialistės Ingos Sadukienės, taip pat Nervų sistemos ligų ambulatorinio skyriaus vyresniosios slaugytojos-slaugos administratorės Žydrūnės Olbutaitės elgesį.

Aiškinamasi, ar jie nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus dalyvaujant viešųjų pirkimų procedūrose.

Tyrimus VTEK pradėjo nepritarusi Žalgirio klinikos ir Kauno klinikų atliktų tyrimų išvadoms. Atlikti tyrimus VTEK buvo pavedusi po to, kai Viešųjų pirkimų tarnyba pateikė informacijos, jog minėtieji darbuotojai galbūt nesilaikė reikalavimo deklaruoti pareigas šių sveikatos priežiūros įstaigų vykdomose viešųjų pirkimų procedūrose.

 

- VšĮ Šeimos centro „Kartu saldu“ direktorės K. Pikūnės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins VšĮ Šeimos centro „Kartu saldu“ direktorės Kristinos Pikūnės elgesį. Aiškintasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus bei vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas atliktas Europos socialinio fondo agentūros atsiųstos informacijos pagrindu. Esą, K. Pikūnė, vykdydama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Verslo inovacijų inkubatorius“, įsigijo mokymo paslaugų iš savo sutuoktinio. Taip pat tirta, ar ji laiku ir tinkamai pateikė privačių interesų deklaraciją.

 

- Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojo T. Cijūnaičio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vilniaus miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiojo specialisto Tado Cijūnaičio elgesį.

Aiškinamasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus. Tyrimas atliktas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atsiųstos informacijos pagrindu. Esą, nuo 2016 m. gegužės T.Cijūnaitis dirba vienoje uždarojoje akcinėje bendrovėje, tačiau to galbūt nenurodė savo privačių interesų deklaracijoje. Taip pat jis galbūt laiku nedeklaravo duomenų apie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje pradėtas eiti pareigas bei ryšio su kita uždarąja akcine bendrove.

 


- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 


Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 4 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

 

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti