- Didvyžių socialinės globos namų dviejų viešųjų pirkimų komisijos narių elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Didvyžių socialinės globos namų (DSGN) viešųjų pirkimų komisijos narių – Irenos Šernienės ir Deimanto Batulevičiaus – elgesį. Aiškintasi, ar jie nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusios Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) redakcijos reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus viešųjų pirkimų procedūrose.

Tyrimai buvo pradėti pernai, nepritarus DSGN atlikto tyrimo išvadoms bei Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktos informacijos pagrindu. Tirtos aplinkybės, kai minėtieji asmenys galbūt nepateikė privačių interesų deklaracijos iki dalyvavimo viešajame pirkime pradžios.

- Prienų rajono savivaldybės administracijos skyriaus vedėjos A. Tamošiūnienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Prienų rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjos Aušros Tamošiūnienės elgesį. Aiškintasi, ar ji nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusios Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo redakcijos draudimo valstybinėje tarnyboje dirbančiam asmeniui atstovauti privačioms grupėms ar asmenims ir ginti jų interesus valstybės ar savivaldybių institucijose.

Tyrimas pradėtas pernai, nepritarus Prienų rajono savivaldybės administracijos atlikto tyrimo išvadai. Esą, dar iki suteikto leidimo atstovauti, A. Tamošiūnienė galbūt savivaldybės administracijoje atstovavo Pakuonio krašto bendruomenei: teikė raštus, kurių pagrindu 2019 m. rugpjūtį buvo pasirašytos finansavimo sutartys.

- VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro laikinojo direktoriaus S. Ulio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro (ŠDRMC) direktoriaus pareigas laikinai einančio Transporto skyriaus vadovo Sauliaus Ulio elgesį. Aiškintasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas pradėtas pernai, gavus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informaciją apie audito metu nustatytas aplinkybes. Buvo nurodoma, kad, laikinai vadovaudamas ŠDRMC, S. Ulys esą pasirašė įsakymus dėl premijų ir vienkartinių išmokų skyrimo sau ir savo sutuoktinei, dirbančiai šiame centre.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitose institucijose atliktų tarnybinių patikrinimų išvadas;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 4 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius)

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti