- Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narių J. Judickienės ir V. Šnurevičiūtės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narių Jūratės Judickienės ir Vilmos Šnurevičiūtės elgesį.

Aiškintasi, ar valstybės politikės nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Taip pat VTEK tyrė aplinkybes, kai V. Šnurevičiūtė galbūt laiku ir tinkamai nepateikė privačių interesų deklaracijos.

Gautame pranešime teigta, jog pernai birželį abi valstybės politikės nenusišalino savivaldybės tarybos posėdyje sprendžiant dėl jų kitos darbovietės – VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC). Teigiama, kad jos dalyvavo svarstant klausimus dėl šios sveikatos priežiūros įstaigos Kunionių bei Miegėnų medicinos punktų likvidavimo, o J. Judickienė – ir sprendžiant dėl patalpų perdavimo Kėdainių PSPC.

 

- Jonavos rajono savivaldybės tarybos nario S. Jakimavičiaus elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Jonavos rajono savivaldybės tarybos nario Sauliaus Jakimavičiaus elgesį. Aiškintasi, ar valstybės politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, šių metų vasarį S. Jakimavičius nenusišalino savivaldybės tarybos posėdyje priimant sprendimą dėl Jonavos rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto patvirtinimo. Sprendimo priede buvo numatytas apšvietimo įrengimas vietovėje, kur esą gyvena jam artimi asmenys.

 

- Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nario E. Giedraičio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nario Egidijaus Giedraičio elgesį. Aiškintasi, ar jis nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Esą, pernai gegužę valstybės politikas dalyvavo savivaldybės tarybos Ūkio, verslo, ekologijos ir kaimo reikalų komiteto posėdyje, o pernai spalį – savivaldybės tarybos posėdyje svarstant klausimus dėl žemės mokesčio tarifų nustatymo. Posėdžiuose taip pat svarstytas Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos siūlymas mažinti žemės mokesčio dydį. Esą, E. Giedraitis buvo suinteresuotas šiais klausimais, nes yra Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos narys bei žemės kooperatyvo „Aruodai“ vadovas ir ūkininkas, kuriam priklauso E.Giedraičio ūkis.

 

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitose institucijose atliktų tarnybinių patikrinimų išvadas;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 4,5 val. (pertrauka – 12:00-12:45). Posėdis vyks nuotoliniu būdu.

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Dainius Dudutis Vyriausiasis specialistas 8 673 61039
Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti