2018-07-10

Vyriausiojoje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK) šiandien lankėsi Lietuvoje viešintys tarptautinės nevyriausybinės kovos su korupcija organizacijos "Transparency International" kuruojamos programos „Transparency Fellowship“, o taip pat programos „Freedom House Fellowship“ dalyviai iš Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercegovinos, Čilės, Ganos, Jungtinės Karalystės, Pietų Afrikos Respublikos ir Rusijos.

Į VTEK atvykusius svečius lydėjo "Transparency International" Lietuvos skyriaus vadovas Segejus Muravjovas bei projektų koordinatorė Ieva Dunčikaitė. Tarptautinių programų dalyvius pasveikino VTEK pirmininkas Edmundas Sakalauskas, VTEK narys dr. Antanas Šenavičius bei VTEK sekretoriato atstovai. Svečiai domėjosi VTEK veiklos ypatybėmis ir rezultatais, viešųjų ir privačių interesų derinimo bei privačių interesų deklaravimo viešajame sektoriuje klausimais, lobistinės veiklos teisiniu reguliavimu.

Vizito tikslas – detaliau susipažinti su antikorupcine Lietuvos patirtimi, pagrindiniais iššūkiais ir sėkmės istorijomis.

VTEK informacija

Transparency Fellowship
 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti