2018-11-26

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkas Edmundas Sakalauskas atstovaus VTEK tarpinstitucinėje Vyriausybės komisijoje kovai su korupcija koordinuoti. Šią komisiją trečiadienį sudarė Vyriausybė savo posėdyje.

Komisija koordinuos valstybės institucijų veiklą kovos su korupcija srityje ir teiks pasiūlymus Vyriausybei, valstybės ir savivaldybių institucijoms bei įstaigoms dėl antikorupcinės veiklos prioritetinių krypčių ir teisinio reguliavimo tobulinimo. Komisija taip pat vertins bei analizuos valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų veiklos rezultatus korupcijos prevencijos ir korupcinių teisės pažeidimų išaiškinimo srityse, teiks pasiūlymus dėl jų veiklos tobulinimo.

Tarpinstitucinės Vyriausybės komisijos kovai su korupcija koordinuoti pirmininkas – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas, jo pavaduotojai – teisingumo ministras ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovai. Vyriausybės komisijoje kovai su korupcija koordinuoti taip pat dirbs premjero patarėjas, vidaus reikalų, finansų, ūkio, aplinkos, sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo, švietimo ir mokslo ministrai, Vyriausybės kancleris, STT direktorius, generalinis prokuroras, Valstybės saugumo departamento direktorius, VTEK pirmininkas, Viešųjų pirkimų tarnybos direktorius, savivaldybių asociacijos atstovas, „Transparency international“ Lietuvos skyriaus atstovas.

LRV ir VTEK informacija   

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Dainius Dudutis Vyriausiasis specialistas 8 673 61039
Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti