2015 08 28
Svečiai iš Moldavijos ir VTEK pirmininkas R.Valentukevičius

Vyriausioje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK) rugpjūčio 27 d. su darbiniu vizitu lankėsi Moldovos Respublikos Tarnybinės etikos komisijos (Comisia Națională de Integritate) atstovai.

Privačių interesų deklaravimo departamento vadovas Corneliu Soltan ir Tarnybinių tyrimų departamento specialistas Sergiu Rosca domėjosi praktine VTEK patirtimi užtikrinant skaidrumą Lietuvos viešajame sektoriuje.

Moldavijos nepriklausomybės proga svečius pasveikinęs VTEK pirmininkas Romas Valentukevičius pristatė savo vadovaujamos institucijos veiklą ir ateities darbų perspektyvas. Moldovos Respublikos Tarnybinės etikos komisijos atstovus domino galimybė panaudoti Lietuvos patirtį vykdant viešųjų ir privačių interesų konfliktų prevenciją bei kontrolę viešajame sektoriuje, privačių interesų deklaravimo prievolės užtikrinimą ir Lobistinės veiklos įstatymo nuostatų priežiūrą savo šalyje.

Ši interesų konfliktų bei korupcijos prevencija viešajame sektoriuje užsiimanti institucija bei tarnybinės etikos nuostatų laikymąsi užtikrinanti teisinė bazė Moldavijoje susikūrė prieš kiek mažiau nei penkerius metus, todėl svečiams buvo itin aktuali ilgametė praktinė darbinė VTEK patirtis.

Kelių dienų vizito į Lietuvą atvykę svečiai iš Moldavijos rugpjūčio 28-ąją taip pat apsilankė ir Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Išsamiau su Comisia Națională de Integritate ir jos veikla galima susipažinti čia: http://cni.md

 

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Dainius Dudutis Vyriausiasis specialistas 8 673 61039
Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti