2019-02-12

Pirmadienį Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai susitiko aptarti tarpinstitucinio bendradarbiavimo klausimų interesų konfliktų ir korupcijos prevencijos srityje. Susitikime dalyvavo VTEK pirmininkas Edmundas Sakalauskas, nariai Saulius Katuoka ir Antanas Šenavičius bei VTEK sekretoriato darbuotojai, o taip pat sveikatos apsaugos viceministrė Kristina Garuolienė, ministro patarėjas Gytis Andrulionis bei Antikorupcijos ir atitikties skyriaus vedėja Eglė Tamošiūnienė.   

Susitikimo metu aptarti klausimai, susiję su Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų taikymu viešajame sektoriuje dirbantiems sveikatos priežiūros specialistams. Taip pat kalbėta apie gydymo įstaigų vadovų atsakomybę kontroliuojant, kaip jų pavaldiniai laikosi minėtojo teisės akto nuostatų. VTEK ir SAM atstovai, be kita ko, kalbėjosi apie atsparumo korupcijai iniciatyvas bei ministerijoje sudarytos Ligų, vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo komisijos veikloje dalyvaujančių asmenų interesų deklaravimo klausimus.

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti