2019-07-16

Vyriausiojoje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK) šiandien svečiavosi tarptautinės nevyriausybinės kovos su korupcija organizacijos "Transparency International" kuruojamos programos „Transparency Fellowship“ dalyviai. Stažuotės Lietuvoje metu atstovai iš Bangladešo, Estijos, Mongolijos, Peru, Rumunijos, Sakartvelo, Ugandos, Venesuelos ir Zimbabvės nacionalinių „Transparency International“ padalinių gilina žinias korupcijos prevencijos srityje. Ši programa Lietuvoje organizuojama trečiąjį kartą.

Susitikime su VTEK atstovais svečiai domėjosi VTEK atliekama interesų derinimo priežiūra ir lobistinės veiklos kontrole, šių sričių teisiniu reguliavimu bei praktiniais jo įgyvendinimo aspektais.

Dalyviai pasidalijo savo šalių patirtimi įgyvendinant antikorupcines priemones, teiravosi apie privačių interesų deklaravimo Lietuvoje tvarką, deklaruojamų duomenų kontrolę, tikrinimą ir viešinimą visuomenei. Svečiai taip pat domėjosi VTEK atliktų tyrimų statistika bei vykdoma prevencine veikla.

Stažuotės Lietuvoje metu nacionalinių „Transparency International“ padalinių atstovai taip pat susitinka su Specialiųjų tyrimų tarnyba, Valstybės kontrole, Viešųjų pirkimų tarnyba, Sveikatos apsaugos ministerijos bei kitų institucijų atstovais.

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti