Buvusio Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus R. Čiužo elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins buvusio Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) direktoriaus Renaldo Čiužo elgesį. Aiškintasi, ar, eidamas šias pareigas, jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo draudimo naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti.

Buvo pranešta apie situaciją, kai R. Čiužas galbūt pavedė NTAKD darbuotojams parengti ir šios biudžetinės įstaigos interneto svetainėje bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbti bei žiniasklaidos priemonėms išplatinti du pranešimus, kurių turinys buvo galbūt susijęs su jo asmenine reputacija.

Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario S. Kaniavos elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario Stasio Kaniavos elgesį. Aiškintasi, ar valstybės politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas buvo pradėtas, kai S. Kaniava nesureagavo į VTEK pateiktą raginimą per nustatytą terminą pateikti privačių interesų deklaraciją.

Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio

Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus

Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 3 val. Posėdis nuotolinis.

VTEK informacija