Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narės L. Liutikienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narės Ligitos Liutikienės elgesį. Aiškintasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kylant – nusišalinti.

Tyrimas buvo atliktas gauto pranešimo ir papildomai surinktos informacijos pagrindu. Esą, pernai liepą valstybės politikė savivaldybės tarybos posėdyje balsavo dėl trijų savivaldybės atstovų delegavimo į VšĮ „Gargždų futbolas“ valdybą trejiems metams, nors L. Liutikienė ir jos artimas asmuo yra šio juridinio asmens dalininkai.

Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus G. Sungailos elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Gedemino Sungailos elgesį. Aiškintasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kylant – nusišalinti.

Tyrimas atliktas gautų pranešimų pagrindu. Tirtos aplinkybės, kai pernai metų liepą G. Sungaila išleido įsakymą, kuriuo galbūt skyrė finansavimą savo artimam asmeniui ūkyje pagamintos produkcijos perdirbimui.

Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio

Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus

Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 10 val. Numatoma trukmė – apie 2 val.
Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (A. Goštauto g. 9, Vilnius).

VTEK informacija